Adamek będzie kibicował Szpilce!

Sporty walki

Tomasz Adamek i Artur Szpilka na co dzień nie pałają do siebie sympatią. Wiadomo, rywalizacja. To przecież dwaj najwięksi polscy pięściarze ostatnich lat. Dziś jednak popularny Góral, przynajmniej na jedną walkę, wstępuje do obozu Szpilki. Całym sercem kibicuje rodakowi. Z takim wsparciem Deontay Wilder nie ma szans!

Wszyscy pamiętamy galę Polsat Boxing Night, kiedy Szpilka jednogłośnie pokonał Adamka (98:92, 96:94, 96:94) i odebrał mu tytuł mistrza Polski oraz pas IBF International. To było jednak ponad rok temu. Dziś, przed walką o mistrzostwo świata wagi ciężkiej, Adamek z wyborem nie wahał się ani chwili. Według niego, pas organizacji WBC ma tylko jednego godnego adresata.

 

Szpilka - Wilder: Polak cięższy od mistrza! (WIDEO)

Ładny patriotyczny gest. Szpilkę wspierają miliony Polaków, w tym nawet jego największy rywal! Teraz już wszystko zależy tylko od niego.

 

Skrót walki Tomasz Adamek - Artur Szpilka podczas Polsat Boxing Night w załączonym materiale wideo.


Transmisja walki Artura Szpilki z Deontayem Wilderem w Polsacie i Polsacie Sport w nocy z soboty na niedzielę. Początek o godzinie 2:00.

Warto dodać, że 2 kwietnia Tomasz Adamek wystąpi w walce wieczoru Polsat Boxing Night. Rywal jak dotąd pozostaje nieznany.

RH, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie