Asseco Resovia Rzeszów - Lotos Trefl Gdańsk: Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
Asseco Resovia Rzeszów - Lotos Trefl Gdańsk: Transmisja w Polsacie Sport
fot. PAP
W Superpucharze Polski lepsi okazali się podopieczni Anastasiego

W sobotę już o 14:45 zapraszamy na szlagier Plus Ligi! Mistrz Polski Asseco Resovia Rzeszów podejmie wicemistrza Lotos Trefl Gdańsk. Obie drużyny sąsiadują ze sobą w tabeli. Transmisja meczu Asseco Resovia Rzeszów - Lotos Trefl Gdańsk tylko w Polsacie Sport!

Po raz ostatni oba zespoły zmierzyły się w meczu o Superpuchar Polski 28 października. Spotkanie było niesamowicie wyrównane. O zwycięstwie Trefla przesądził dopiero tie-break. W sobotę siatkarze mistrza Polski będą mieli coś do udowodnienia.

 

Brutalny pokaz siatkarskiej siły. Piłka odbiła się od parkietu i prawie trafiła w sufit! (WIDEO)


- Starcie w Poznaniu będzie dla nas idealną motywacją. To był bardzo dobry mecz i mam nadzieję, że taki sam będzie ten najbliższy - powiedział w środę Dmytro Paszycki z Resovii.

Ogólny bilans jednak na korzyść Pasów. Jak dotąd, obie drużyny spotkały się 13 razy. Resovia wygrała osiem spotkań, Trefl tylko pięć. Ma o czym myśleć Andrea Anastasi...

Początek transmisji meczu Asseco Resovia Rzeszów - Lotos Trefl Gdański o godz. 14:45 w Polsacie Sport. Spotkanie skomentują Tomasz Swędrowski i Wojciech Drzyga.

RH, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie