Euro 2016: Grupowi rywale Polaków ukarani!

Piłka ręczna
Euro 2016: Grupowi rywale Polaków ukarani!
fot. Cyfrasport

Grupowi rywale Polaków na mistrzostwach Europy piłkarzy ręcznych ukarani! Komisja dyscyplinarna Euro 2016 nałożyła karę na Francuzów i Macedończyków za to, że nie wszyscy zawodnicy występowali w jednakowych getrach, co jest wymogiem.

Ponadto, to Francuska Federacja musi zapłacić 1000 euro kary, gdyż na rękawach koszulek zabrakło loga EHF Euro 2016. Do tego dochodzi kolejna grzywna, tym razem w wysokości 500 euro, za to, że zawodnicy mieli na sobie getry, które były w innym kolorze. Jak mówi regulamin, każdy musi wystąpić w takich samych getrach.


Biegler dla Polsatsport.pl: Nie chcę zezłościć Łazarowa

 

Ukarani zostali także Macedończycy, którzy także nie wystąpili w jednakowych getrach. Bezpośrednie spotkanie między tymi drużynami wygrali Francuzi 30:23. Mecz długo był bardzo wyrównany, lecz w końcówce „Trójkolorowi” zdecydowanie odskoczyli. Oba zespoły to grupowy rywale Polaków na Euro 2016. Stawkę uzupełnia jeszcze Serbia.

 

Polecamy: Wszystkie mecze EHF EURO 2016 w kanałach: Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News oraz w IPLA TV. Sprawdź terminarz i dostęp do LIVE TUTAJ!

 

Przegapiłeś jakiś mecz? Nic straconego! Archiwum meczów znajdziesz TUTAJ!

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze