Szpilka - Wilder: Transmisja w Polsacie i Polsacie Sport

Sporty walki
Szpilka - Wilder: Transmisja w Polsacie i Polsacie Sport
fot. Polsat Sport

Artur Szpilka (20-1, 15 KO) stanie przed szansą, by zostać pierwszym polskim mistrzem świata wagi ciężkiej! W nocy z soboty na niedzielę zmierzy się z Deontayem Wilderem (35-0, 34 KO), którzy dzierży pas federacji WBC. Transmisja walki Szpilka - Wilder i innych pojedynków gali w Nowym Jorku w Polsacie i Polsacie Sport!

Walka Szpilka - Wilder zapowiada się pasjonująco! Tym bardziej, że zadbali, by o tym pojedynku było głośno. Kilka dni temu, gdy spotkali się na WTC, doszło między nimi do bójki!

 

Szpilka - Wilder. Relacja na żywo

 

Szpilka cała czas powtarza, że będzie pierwszym polskim mistrzem świata wagi ciężkiej. Czy czuje presję? - Czy ja wiem, czy to jest presja? Nie jestem mistrzem świata, to raczej on powinien ją czuć. W nosie mam presję... Powiedziałem, że po walce chciałbym usłyszeć "and the new!". Po to tam wychodzę. Jedno jest pewne... ktoś padnie! Zawsze ceniłem wojowników i zawsze taki byłem - powiedział w rozmowie z Polsatsport.pl.

 

- Krew się we mnie gotuje, jestem gotowy na akcję, chcę dać ludziom tego czego pragną! Usłyszycie raz jeszcze "and still". Sprawię, że polscy kibice będą płakać - odgryzał się Wilder.

 

Oprócz walki Szpilka - Wilder, telewidzowie obejrzą jeszcze trzy inne pojedynki: Adam Kownacki (12-0, 10 KO) - Danny Kelly (9-1-1, 8 KO), Mike Lee (15-0, 9 KO) - Joseph Gardner (11-8-1, 1 KO), Charles Martin (22-0-1, 20 KO) - Wiaczesław Głazkow (21-0-1, 13 KO). Stawką tego ostatniego będzie wakujący pas IBF wagi ciężkiej.

 

Transmisja walki Szpilka - Wilder i innych pojedynków gali w Nowym Jorku w Polsacie i Polsacie Sport! Początek o godzinie 2:00. Galę skomentują Andrzej Kostyra i Andrzej Gmitruk, natomiast gospodarzem studia będzie Paweł Wójcik. Jego gośćmi będą Dyrektor ds. Sportu Telewizji Polsat Marian Kmita, Albert Sosnowski i Izu Ugonoh.

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze