Jędrzejczyk trenerką w TUF 23. Rewanż z Gadelhą 8 lipca!

Sporty walki
Jędrzejczyk trenerką w TUF 23. Rewanż z Gadelhą 8 lipca!
fot. Polsat Sport

Joanna Jędrzejczyk (11-0) będzie trenerką w The Ultimate Fighter. Drużynę przeciwną poprowadzi Claudia Gadelha (13-1). Na zakończenie programu obie trenerki zmierzą się na gali, która odbędzie się 8 lipca, czyli dzień przed UFC 200.

W sezonie 23. Jędrzejczyk i Gadelha poprowadzą drużyny kobiet w kategorii słomkowej oraz mężczyzn w kategorii półciężkiej. Po raz drugi w historii The Ultimate Fightera trenerkami będą kobiety. Tradycyjnie na zakończenie zmagań w programie trenerzy zmierzą się w walce wieczoru na gali finałowej. Wydarzenie odbędzie 8 lipca, czyli dzień przed historyczną galą UFC 200.

 

Wizerunek McGregora na monecie?


Pojedynek będzie walką rewanżową tych zawodniczek. W ich pierwszej konfrontacji na gali UFC on Fox 13 w grudniu 2014 roku po niejednogłośnej decyzji sędziów zwycięstwo na swoim koncie zapisała Jędrzejczyk, ale po walce nie brakowało opinii o niesłuszności  werdyktu. Po zwycięstwie z Brazylijką Polka otrzymała walkę o mistrzostwo UFC, który zdobyła po pokonaniu Carli Esparzy. Jędrzejczyk dwukrotnie udanie broniła tytułu w pojedynkach z Jessicą Penne oraz Valerie Letourneau.

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze