Snax w czołówce rankingu HLTV.ORG

E-sport
Snax w czołówce rankingu HLTV.ORG
@HLTV.ORG

Reprezentant Virtus.pro – Janusz „Snax” Pogorzelski – znalazł się na czwartym miejscu w rankingu graczy przygotowanym przez serwis HLTV.ORG.

Jak co roku popularny serwis HLTV.ORG przygotował zestawienie 20 najlepszych graczy Counter-Strike: Global Offensive na świecie. Spore wyróżnienie otrzymał jeden z naszych rodaków, zawodników Virtus.pro – Janusz „Snax” Pogorzelski, który przez redaktorów HLTV.ORG został sklasyfikowany na czwartym miejscu w rankingu. Wcześniej w całym zestawieniu pojawił się jego kompan z drużyny – Filip „Neo” Kubski, który zajął 17 miejsce w rankingu.

 

Czwarta pozycja Snaxa nie powinna nikogo zdziwić – był on jednym z filarów zespołu w ubiegłym roku. Świetny styl oraz kluczowe fragi zdobywane dla Virtus.pro w nierzadko ciężkich sytuacjach dały Januszowi czwartą pozycję w rankingu. Warto wspomnieć, że Snax po raz drugi z rzędu znalazł się w TOP4 tego prestiżowego zestawienia – w roku 2014, również został sklasyfikowany na czwartej pozycji. Pełny artykuł przygotowany przez redaktorów HLTV.ORG znajdziecie pod tym linkiem.

 

Źródło: HLTV.ORG

Marcin Kilar
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie