Szmal: Fantastycznie wygrać z Francją po tylu latach!

Piłka ręczna

Sprawiliśmy sobie i kibicom niesamowity prezent - mówi po pierwszej od 22 lat wygranej z Francją Sławomir Szmal. Bramkarz Vive Tauronu Kielce był bez wątpienia jednym z bohaterów tego meczu!

Szymon Rojek: Masz w kolekcji medale mistrzostw świata, ale i tak myślę, że to jeden z najpiękniejszych dni w Twojej karierze.

 

Mistrzowie świata pokonani! Polacy wygrali... sześcioma bramkami!

 

Sławomir Szmal: Rozegraliśmy z Francją już naprawdę sporto spotkań, ale zdołaliśmy ją pokonać dopiero teraz - na własnej ziemi, przy wspaniałej atmosferze. Sprawiliśmy sobie i kibicom niesamowity prezent!

 

Pewnie jeszcze o tym nie myślicie, ale w drugiej fazie macie wspaniałą sytuację wyjściową. To gigantyczny krok w stronę strefy medalowej.

 

Czeka nas trzech trudnych przeciwników. Może się zdarzyć, że będziemy musieli wygrać wszystkie mecze. Być może i dwa wystarczą, ale ja osobiście koncentruję się tylko na najbliższym przeciwnik, choć nie wiem jeszcze kto to będzie. A, i na koniec: pozdrawiam Grześka Tkaczyka!

 

Rozmowę ze Sławomirem Szmalem obejrzysz w załączonym materiale wideo.

 

Polecamy: Wszystkie mecze EHF EURO 2016 w kanałach: Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News oraz w IPLA TV. Sprawdź terminarz i dostęp do LIVE TUTAJ!

 

Przegapiłeś jakiś mecz? Nic straconego! Archiwum meczów znajdziesz TUTAJ!

Szymon Rojek, RH, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie