EHF Euro 2016: Hiszpania - Szwecja, Dania - Węgry, relacja na żywo

Piłka ręczna
EHF Euro 2016: Hiszpania - Szwecja, Dania - Węgry, relacja na żywo
graf. Polsat Sport

Wieczorem zapadną ostateczne rozstrzygnięcia w grupach C (Wrocław) i D (Gdańsk) mistrzostw Europy piłkarzy ręcznych. Pewne awansu do drugiej rundy są tylko Dania i Hiszpania. Mecze Dania - Węgry i Hiszpania - Szwecja są bardzo istotne dla układu tabeli grupy C i D. Relacja na żywo na Polsatsport.pl od godziny 20.00.

W grupie C w wieczornym pojedynku Hiszpania zmierzy się ze Szwecją. Sytuacja w tej grupie jest dość skomplikowana, bo także każda z drużyn może pozostać w turnieju. Niemcy zmierzą się ze Słowenią o 17.15. Z kolei wieczorem na parkiet wrocławskiej Hali Orbita wyjdą Hiszpanie oraz Szwedzi. W pierwszym spotkaniu Hiszpania pokonała Niemcy 32:29. W drugim starciu zespół z Półwyspu Iberyjskiego nieoczekiwanie zremisował ze Słowenią 24:24, choć był stawiany w roli zdecydowanego faworyta. Szwecja uporała się ze Słowenią w premierowej potyczce 23:21, z kolei w swoim drugim meczu ulegli jedną bramką Niemcom (26:27).

 

Polska - Francja: Skrót meczu (WIDEO)

Drugim środowym meczem w grupie D będzie starcie Danii z Węgrami, czyli pierwszej i drugiej drużyny po dwóch seriach spotkań. Duńczycy odnieśli dwa zwycięstwa - 31:25 z Rosją oraz 30:28 z Czarnogórą i dzięki nim są pewni awansu do drugiej fazy. Z kolei Węgrzy uporali się z Czarnogórą 32:27 i ulegli pechowo Rosjanom jedną bramką 27:26.

 

Transmisje: Hiszpania - Szwecja (Polsat Sport, godzina 20.00), Dania - Węgry (Polsat Sport News, godzina 20.00).

A.J., Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze