Walka na całego! Rekordowe 12 kar w meczu Niemcy - Słowenia (WIDEO)

Piłka ręczna

Spotkanie Niemców ze Słoweńcami miało w dużej mierze zadecydować o układzie grupy C. Piłkarze obu reprezentacji tak mocno walczyli o wyszarpanie sobie zwycięstwa, że próbowali wszystkich możliwych chwytów - zwłaszcza tych niedopuszczalnych. Aż 12 wykluczeń to nowy rekord trwającego Euro 2016!

Z boiska za zbyt agresywną obronę wylatywali zawodnicy obu drużyn. Gra w osłabieniu była w tym spotkaniu na porządku dziennym, a boisko trzykrotnie musieli opuszczać chociażby Hendrik Pekeler czy Gregor Poteko, skutkiem czego były czerwone kartki dla obu zawodników. Na ławkę kar wędrowali także Steffen Weinhold czy Luka Zvizej.

EHF Euro 2016: Zwycięstwo Niemców. Słoweńcy jadą do domu

Spotkanie ostatecznie padło łupem Niemców, którzy byli skuteczniejsi i zapewnili sobie awans do drugiej fazy turnieju po zwycięstwie 25:21. Najlepszym strzelcem naszych zachodnich sąsiadów był skrzydłowy Vive Tauronu Kielce, Tobias Reichmann z pięcioma trafieniami. Mimo to, najlepszym zawodnikiem spotkania wybrany został Steffen Weinhold (4 bramki i 5 asyst). Najskuteczniejszy po stronie Słoweńców był Vid Kavticnik z 7 bramkami.


Wszystkie 12 wykluczeń ze spotkania Niemcy - Słowenia w załączonym materiale wideo.

ch, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie