Reprezentanci Danii bez wątpliwości: Polskę stać na sukces!

Piłka ręczna

Reprezentanci Danii Henrik Toft Hansen i Mads Mensah Larsen są pewni, że po zwycięstwie z Francją Polska dołączyła do grona faworytów EHF Euro 2016. Zachwycony rozgrywanym w naszym kraju turniejem jest natomiast Rosjanin Wiktor Kirejew.

Zdaniem obrotowego reprezentacji Danii Henrika Tofta Hansena Polska dołączyła do grona faworytów turnieju. – Widziałem fragmenty meczu z Francją i muszę przyznać, że w waszym wykonaniu było to świetne spotkanie. Polacy mają tu wspaniałą atmosferę, wielu kibiców. No i grają bardzo dobrze. W tym momencie to jeden z naszych głównych rywali – stwierdził Duńczyk.

 

TOP10 najlepszych zagrań pierwszej fazy Euro 2016! (WIDEO)

 

Podobnego zdania jest inny reprezentant Danii Mads Mensah Larsen. – Również widziałem mecz z Francją i też jestem pod wrażeniem. Polacy mają dziś wszystko, aby na mistrzostwach osiągnąć sukces – powiedział w rozmowie z Polsatsport.pl.

 

Organizacją turnieju zachwycony jest natomiast bramkarz reprezentacji Rosji Wiktor Kirejew. - To już mój piąty duży turniej i muszę przyznać, że patrzeć na to wszystko, słuchać dopingu kibiców, grać tutaj to wielka przyjemność. Euro w Polsce bardzo mi się podoba – stwierdził z uśmiechem.

 

Rozmowy ze szczypiornistami zobacz w materiałach wideo.

 

Polecamy: Wszystkie mecze EHF EURO 2016 w kanałach: Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News oraz w IPLA TV. Sprawdź terminarz i dostęp do LIVE TUTAJ!

 

Przegapiłeś jakiś mecz? Nic straconego! Archiwum meczów znajdziesz TUTAJ!

 

seb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze