Kołecki w Kadziu Project: Chętnie zatańczyłbym z… Pudzianowskim!

Inne

Szymon Kołecki był bohaterem kolejnego odcinka Kadziu Project! Legendarny polski sztangista zdradził Łukaszowi Kadziewiczowi czego nie potrafi w życiu robić, czy widzi się w roli wojownika MMA, jak bardzo wierzy w polskich siatkarzy i… czy nauczy Kadziewicza wyciskania na pomoście!

Tym razem Łukasz Kadziewicz spotkał się z Szymonem Kołeckim, wybitnym polskim sztangistą, zdobywcą srebrnych medali na Igrzyskach Olimpijskich w Sydney w 2000 roku i w Pekinie w 2008 roku, 4-krotnym medalistą mistrzostw świata i 6-krotnym medalistą mistrzostw Europy. Były siatkarz, a dziś szalejący reporter, zadał Kołeckiemu nie lada zagadkę… 

 

Biegler w ogniu walki! Zobacz emocjonalne reakcje trenera (WIDEO)

 

Przychodzi do ciebie stacja Polsat i proponuje: albo występ na gali MMA, albo Taniec z Gwiazdami. Co wybierasz? – zapytał Kadziu. – Taniec z Gwiazdami! Na partnera wybrałbym Mariusza Pudzianowskiego! A tak na poważnie to stawiam na galę mieszanych sztuk walki. Nie umiem bezbłędnie napisać dyktanda i nie umiem dobrze tańczyć. Natomiast w sztukach walki bym się odnalazł – wytłumaczył legendarny sportowiec.

 

Ciekawych tematów do rozmów nie brakowało. Kołecki opowiedział o życiu po życiu, czyli po zakończeniu kariery, nadziejach pokładanych w polskich siatkarzy i piłkarzy ręcznych, oraz o presji występów przed własną publicznością. - Nie mam wątpliwości, że siatkarze pojadą na Rio. Porażka na turnieju w Japonii jest niemożliwa. W piłkarzy ręcznych też wierzę szczególnie, że grają w domu – dodał Kołecki. „Kadziu” wykorzystał także okazję i z medalistą olimpijskim umówił się na… naukę wyciskania ciężarów.

 

Kolejny odcinek Kadziu Project zobacz w materiale wideo.

Łukasz Kadziewicz, seb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze