40% Omeyera! Wszystkie interwencje geniusza z Chorwacją (WIDEO)

Piłka ręczna

Thierry Omeyer od początku do końca spotkania z Chorwacją był skoncentrowany, co przełożyło się na kapitalny jak na bramkarza wynik. Reprezentant Francji osiągnął 40% skutecznych obron rzutów rywali i zasłużenie został najlepszym graczem meczu. A przecież jeszcze potrafił... rzucić bramkę! Najważniejsze momenty zobaczcie w załączonym materiale wideo.

Thierry Omeyer raz po raz udowadnia, że w jego przypadku czas dawno się zatrzymał. Na karku ma już 39 lat - rocznikowo 40 - ale cały czas jest w czołówce najlepszych bramkarzy na świecie. W każdym meczu gra na równym, wysokim poziomie, reprezentacja Francja zawdzięcza mu bardzo wiele. Tak był chociażby w meczu z Chorwacją, który "Trójkolorowi" pewnie wygrali ośmioma bramki, ale to właśnie dzięki bramkarzowi byli spokojni.

 

Omeyer przebił wszystkich! Gol spod własnej bramki (WIDEO)

Omeyer był prawdziwą zmorą dla Chorwatów, a przecież to miało być wyrównane, hitowe spotkanie. Dzięki bramkarzowi Francji, rywale nie byli w stanie nawiązać wyrównanej walki i szybko stracili chęć do gry. 39-latek do wielu efektownych interwencji dorzucił także... bramkę! Po jednej z obron po prostu chwycił piłkę i rzucił przez całe boisko. Piłka odbiła się jeszcze od dwóch słupków, wpadła do siatki, a Omeyer mógł triumfować. 40% skutecznych parad zrobił swoje. Po meczu otrzymał zasłużoną nagrodę dla najlepszego zawodnika.

 

Popisy Omeyera w załączonym materiale wideo.

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze