Victor Valdes w Standardzie Liege!

Piłka nożna
Victor Valdes w Standardzie Liege!
fot. PAP

Hiszpański bramkarz Victor Valdes został na pół roku wypożyczony do belgijskiego Standardu Liege. Były bramkarz Barcelony w ostatnim czasie występował w Manchesterze United. Przenosiny wymusiła słaba pozycja w klubie oraz konflikt z obecnym menedżerem "Czerwonych Diabłów".

Valdes od samego początku w Manchesterze musiał pogodzić się z rolą zmiennika i uznać wyższość Davida De Gei. Gdy ekipę z Old Trafford przejął Holender Louis van Gaal, sytuacja Hiszpana nie uległa poprawie. Hiszpan popadł w konflikt z menedżerem "Czerwonych Diabłów" , który chciał go przenieść do zespołu rezerw. Piłkarz nie zgodził się na to i w konsekwencji w tym sezonie nie pojawił się nawet na minutę na boisku. Co więcej szkoleniowiec zakazał mu przebywać na obiektach treningowych Man Utd.

 

Transfery: Valdes przeniósł się do Belgii


Valdes jest wychowankiem Barcelony, z którą zdobywał m.in sześć tytułów mistrza Hiszpanii oraz trzy puchary Ligi Mistrzów. Z reprezentacją zdobył mistrzostwo świata oraz mistrzostwo Europy, lecz był głównie zmiennikiem Ikera Casilasa.

Standard Liege to jeden z najbardziej utytułowanych belgijskich zespołów. Jednak w tym sezonie zajmuje odległe siódme miejsce w pierwszej lidze i traci aż 15 punktów do prowadzącej ekipy KAA Gent.

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze