KSW 34: Muniz rywalem Narkuna w walce o pas

Sporty walki
KSW 34: Muniz rywalem Narkuna w walce o pas
fot. KSW

25-letni Brazylijczyk Andre Muniz (13-3, 3 KO, 9 Sub) to kolejny nowy nabytek Federacji KSW, który zadebiutuje na zbliżającej się gali KSW 34, 5 marca w Warszawie. Mistrz cenionej brazylijskiej organizacji Bitetti Combat zmierzy się w pojedynku o pas z mistrzem KSW w wadze półciężkiej Tomaszem Narkunem (11-2, 1 KO, 10 Sub).

Zawodnik o pseudonimie „Sergipano” może się pochwalić serią siedmiu kolejnych zwycięstw, którą rozpoczął od pokonania gwiazdy Pride FC i byłego mistrza WEC Paulo Filho. Posiadacz czarnego pasa BJJ pokonywał kolejnych sześciu rywali duszeniami w parterze, a tylko jeden z jego ostatnich przeciwników wytrwał z nim w klatce dłużej niż rundę.

 

Narkun przed KSW 34: Chcę walczyć z najlepszymi i KSW spisało się na medal

 

Mierzący 187 centymetrów Brazylijczyk, mimo młodego wieku, ma już sześcioletnie doświadczenie w startach w MMA i szesnaście zawodowych pojedynków na koncie.

 

Starszy tylko o niecałe dziesięć miesięcy Polak, to od niedawna również czarny pas brazylijskiego jiu jitstu. W warszawie Narkun będzie po raz pierwszy bronił tytułu, wywalczonego w październiku w Londynie, gdzie znokautował Gorana Reljica już w pierwszej rundzie.

mt, KSW

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze