Narkun przed KSW 34: Chcę walczyć z najlepszymi i KSW spisało się na medal

Sporty walki

Tomasz Narkun (11-2) zmierzy się z Andre Munizem (13-3) na KSW 34, które odbędzie się 5 marca na warszawskim Torwarze. Informację w poniedziałkowym programie Puncher potwierdził Maciej Kawulski, współwłaściciel organizacji KSW.

31 października Tomasz Narkun pokonał Gorana Reljica na gali KSW 32 w Londynie i został nowym mistrzem kategorii półciężkiej KSW. 5 marca podczas KSW 34 "Żyrafa" po raz pierwszy wejdzie do klatki jako obrońca tytułu, a jego rywalem będzie Brazylijczyk Andre Muniz.


Muniz pokonał rywala, z którym miał mierzyć się Mamed Khalidov. Jest młodym, perspektywicznym zawodnikiem i posiada czarny pas brazylijskiego jiu-jitsu. On może pokonać Tomasza Narkuna i w przypadku zwycięstwa będzie godnie reprezentował KSW jako mistrz - powiedział Maciej Kawulski w programie Puncher.

 

KSW 34: Muniz rywalem Narkuna w walce o pas

 

Brazylijczyk nie jest nazwiskiem powszechnie znanym wśród kibiców MMA, ale jest zawodnikiem, który ma na swoim koncie siedem konsekwentnych zwycięstw. 25-latek dziewięciokrotnie poddawał swoich rywali, a na punkty pokonał m.in. Paulo Filho. Narkun jest zadowolony z rywala, którego otrzymał na pierwszą obronę pasa mistrzowskiego.

Chciałem otrzymać jak najlepszego zawodnika i KSW spisało się na medal. Ja obiecuję, że dam z siebie wszystko i oddam serce jak zawsze. Trzeba się mierzyć z najlepszymi i to będzie ciekawy pojedynek. - powiedział Narkun.

 

Tomasz Narkun do walki przygotowuje się głównie w klubie Berserkers Stargard Szczeciński, ale w ostatnim etapie przygotowań planuje treningi z poznańskimi ankosiakami. Zdobycie mistrzowskiego pasa było dla "Żyrafy" tylko impulsem do jeszcze cięższej pracy.

 

- Po wygranej walce mistrzowskiej trenuję jeszcze mocniej. Teraz doskonale wiem, że każdy będzie chciał go mi odebrać, a ja muszę trzymać mocno swój pas - dodał Narkun.

 

Fragment programu Puncher i rozmowę z Tomaszem Narkunem zobaczysz w załączonym materiale wideo.

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze