Sześć milionów widzów meczu piłkarzy ręcznych Polska – Norwegia w Polsacie i Polsacie Sport

Piłka ręczna

Sześć milionów widzów oglądało w Polsacie i Polsacie Sport mecz Polska – Norwegia podczas rozgrywanych w Polsce mistrzostw Europy w piłce ręcznej mężczyzn. Polska reprezentacja, po meczu walki, uległa Norwegom 28:30 i teraz, by awansować do półfinału będzie musiała wygrać dwa ostatnie spotkania w rundzie zasadniczej.

Średnia oglądalność spotkania - 6 milionów widzów na obu antenach przełożyła się na bardzo wysokie udziały. Polsat i Polsat Sport zgromadziły 37,3% widzów w grupie 4+ i aż 40,5% w grupie 16-49. Jak dotąd, każde ze spotkań Polaków na antenach Polsatu i Polsatu Sport oglądało ponad 5 milionów widzów. Nasi reprezentanci na EHF Euro 2016 pokonali wcześniej Serbię 29:28, Macedonię 24:23 i Francję 31:25.

 

Polska - Białoruś: Transmisja w Polsacie i Polsacie Sport

                              

Kolejne spotkanie Polacy zagrają w poniedziałek z Białorusią, a następne w środę z Chorwacją. Wszystkie mecze w Polsacie i Polsacie Sport. Początek transmisji o godzinie 20.00.

 

Polecamy: Wszystkie mecze EHF EURO 2016 w kanałach: Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News oraz w IPLA TV. Sprawdź terminarz i dostęp do LIVE TUTAJ!

 

Przegapiłeś jakiś mecz? Nic straconego! Archiwum meczów oraz materiały extra znajdziesz TUTAJ!

Redakcja, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze