#Dragons Lugano - Asseco Resovia Rzeszów: Transmisja w Polsacie Sport News!

Siatkówka
#Dragons Lugano - Asseco Resovia Rzeszów: Transmisja w Polsacie Sport News!
fot. PAP

W ostatnim meczu fazy grupowej siatkarskiej Ligi Mistrzów Asseco Resovia Rzeszów na wyjeździe podejmie drużynę #Dragons Lugano. W I rundzie mistrzowie Polski pokonali Szwajcarów 3:0. Transmisja meczu #Dragons Lugano - Asseco Resovia Rzeszów od godziny 19:00 w Polsacie Sport News!

Ostatnie spotkanie fazy grupowej nie będzie miało żadnego wpływu na układ tabeli grupy G. Siatkarze Asseco Resovii z kompletem punktów zapewnili już sobie udział w fazie play-off prestiżowych rozgrywek i trener Andrzej Kowal postanowił dać odpocząć niektórym swoim podopiecznym. Do Lugano nie polecieli Bartosz Kurek, Thomas Jaeschke, Dmytro Paszycki, Lukas Tichacek i drugi trener Marcin Ogonowski. Kadrę pierwszego zespołu zasilił natomiast rozgrywający Młodej Ligi, Marcin Karakuła.

 

 Liga Mistrzów: Mika nie zagra z Vojvodiną Nowy Sad


Mimo wszystko szkoleniowiec Asseco Resovii zapewnia, że spotkanie ze szwajcarskim zespołem traktuje bardzo poważnie i liczy na zdobycie kompletu punktów. Drużyna #Dragons Lugano po pięciu kolejkach Ligi Mistrzów z siedmioma punktami na koncie zajmuje trzecie miejsce w tabeli grupy G.

Transmisja meczu #Dragons Lugano - Asseco Resovia Rzeszów od godziny 19:00 w Polsacie Sport News.

komentują: Marcin Lepa, Ireneusz Mazur

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze