Polska maszyna w ruchu. Analiza meczu z Białorusią

Piłka ręczna

Mecz z Białorusią dla biało-czerwonych był sprawdzianem. Po porażce z Norwegią zawodnicy Michaela Bieglera odpowiedzieli w najlepszy możliwy sposób: wygrali 32:27 z sąsiadem zza wschodniej granicy. Analizę po meczu z Białorusią zobacz w materiale wideo.

Polacy od początku kontrolowali przebieg spotkania. Choć to Białorusini otworzyli wynik meczu, to z czasem do głosu doszli Michałowie - Szyba i Daszek. Obaj szybko rzucili po kilka bramek i wywindowali biało-czerwonych na spokojne prowadzenie. Do przerwy było 19:13, co było wynikiem wysokim. W drugiej połowie Polacy nieco zwolnili, ale i tak prezentowali się nieźle. Dwie bramki rzucił nawet Piotr Grabarczyk, który raczej słynie z gry w obronie! Ostatecznie mecz zakończył się rezultatem 32:27.

EHF Euro 2016: Szmalfastyczny Szmal! Zobacz wspaniałe parady

Nasz ekspert Michał Skórski analitycznym okiem przyjrzał się grze podopiecznych Michaela Bieglera. Dowiemy się więc dlaczego Piotr Chrapkowski potrafi być jak Karol Bielecki, zobaczymy rewelacyjną podwójną obronę Szmala i zrozumiemy dlaczego to Michał Jurecki został MVP spotkania.

Analizę po meczu z Białorusią zobacz w materiale wideo.

Polecamy: Wszystkie mecze EHF EURO 2016 w kanałach: Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News oraz w IPLA TV. Sprawdź terminarz i dostęp do LIVE TUTAJ!

Przegapiłeś jakiś mecz? Nic straconego! Archiwum meczów oraz materiały extra znajdziesz TUTAJ!