Gliński i Syprzak: Zawiedliśmy na całej linii

Piłka ręczna

"Przegrywaliśmy minus pięć po pierwszej połowie, na początku drugiej dostaliśmy drugie minus pięć i teoretycznie było już po meczu. Walczyliśmy z całych sił, b odrobić straty, ale niestety, biliśmy tylko głową w mur, a Chorwaci wyprowadzali z tego szybkie kontrataki" - powiedział po przegranym meczu z Chorwacją Kamil Syprzak.

Po spotkaniu Polska - Chorwacja 23:37 (10:15) powiedzieli:

 

 

Rafał Gliński: "Przegraliśmy i to ogromną ilością bramek. Każdy z nas zawiódł na całej linii. Jedyne, co dzisiaj było dobre, to jak zwykle kibice i doping przez cały mecz. Ciężko cokolwiek powiedzieć na gorąco, bo musimy w to uwierzyć, a nie chcemy... Mam nadzieję, że taki mecz zdarzył mi się ostatni raz. Nie wywalczymy nic wielkiego na tych mistrzostwach, nie będziemy grać w półfinale, nie będziemy grać o medale. Mamy przed sobą jeszcze jeden mecz i jeszcze raz będziemy musieli skoncentrować się na te 60 minut."

 

Biegler zaangażowany w... Ugandzie!

 

Kamil Syprzak: "Czasami takie mecze się trafiają, przykro, że trafił nam się właśnie teraz. Zupełnie nie spodziewaliśmy się, że w ogóle przegramy, i że przegramy tak dużą ilością bramek. Do półfinału nie awansowaliśmy my, nie awansowały Francja oraz Dania, więc faworyci tego turnieju. Takie są mistrzostwa Europy. Przegrywaliśmy minus pięć po pierwszej połowie, na początku drugiej dostaliśmy drugie minus pięć i teoretycznie było już po meczu. Walczyliśmy z całych sił, b odrobić straty, ale niestety, biliśmy tylko głową w mur, a Chorwaci wyprowadzali z tego szybkie kontrataki."

 

Polecamy: Wszystkie mecze EHF EURO 2016 w kanałach: Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News oraz w IPLA TV. Sprawdź terminarz i dostęp do LIVE TUTAJ!

 

Przegapiłeś jakiś mecz? Nic straconego! Archiwum meczów oraz materiały extra znajdziesz TUTAJ!

RM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze