Powstaje nowy skandynawski zespół CS:GO

E-sport
Powstaje nowy skandynawski zespół CS:GO

Na Skandynawskiej scenie Counter-Strike: Global Offensive powstała nowa formacja 'fan javla', która w niedalekiej przyszłości ma zamiar zaznaczyć swoją pozycję w światowej czołówce. Autorami inicjatywy są znani i bardzo utalentowani gracze, mający przeszłość w znanych organizacjach.

Interesujące wieści dobiegają ze skandynawskiej sceny Counter-Strike: Global Offensive. Znani i jednocześnie bardzo utalentowani zawodnicy szwedzkiego oraz duńskiego pochodzenia postanowili połączyć siły i utworzyć formację, która będzie w stanie wkroczyć do czołówki tamtejszych zespołów. Wiadomo już, że będzie ona nosiła nazwę 'fan javla'. W składzie są między innymi Nicolai "glace" Jensen i Frederik "LOMME" Nielsen. Obaj wzięli w ostatnim czasie udział w finałach ESL Nordic, gdzie rywalizowali pod szyldem 'NO PROBLEM!' Teraz z kolei połączyli siły ze szwedzkim duetem w osobach Johna "Wenton" Erikssona i Freja "kHRYSTAL" Sjostroma. Dopełnieniem natomiast ma być Casper "Cadian" Møller, który szukał nowych wyzwań od czasu odejścia z SK Gaming. Głównym zadaniem graczy będzie teraz poszukiwanie organizacji, którą będą mogli reprezentować.

 

O całej sprawie wypowiedział się jeden z zawodników ekipy — Nicolai "glace" Jensen:

 

 

"Po powrocie do domu z ESL Nordic rozmawialiśmy z chłopakami o naszej przyszłości. Doszliśmy do wniosku, że chcemy spróbować czegoś nowego i podjąć się ciekawego wyzwania, a tym co od razu się nasunęło, to właśnie utworzenie międzynarodowego zespołu. Jesteśmy bardzo chętni do gry w tym mimo wszystko dość specyficznym składzie. Mamy jednak przed sobą małą przeszkodę w postaci wciąż ważnego kontraktu CadiaN'a z SK Gaming. Wierzymy jednak, że sprawa się rozwiąże i wkrótce będziemy mogli skupić się na poszukiwaniu organizacji. Jeśli chodzi o nasze sportowe cele, to są nimi CEVO Pro Placement, ESEA League i Pantamera mające miejsce pod koniec lutego. Naszym kolejnym celem jest do zakwalifikowanie się do którejś z wielkich imprez."

 

 

Skład drużyny Fan Javla prezentuje się następująco:

 

  • Nicolai "glace" Jensen
  • Frederik "LOMME" Nielsen
  • Casper "cadiaN" Møller 
  • John "wenton" Eriksson
  • Frej "kHRYSTAL" Sjöström
Wojciech Podgórski
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie