Samotność w tłumie… Oto najtrudniejsze chwile Michaela Bieglera

Piłka ręczna

Dla Michaela Bieglera mecz z Chorwacją to prawdziwy dramat. Trener biało-czerwonych na Euro 2016 chciał powtórzyć wynik z mistrzostw świata w Katarze szczególnie, że Polacy turniej rozgrywali w domu. Nie udało się. 60 minut rywalizacji z Chorwatami dla niemieckiego szkoleniowca było katorgą. Zobacz najtrudniejsze momenty Bieglera.

Reprezentacja Polski przegrała w Krakowie z Chorwacją 23:37 w ostatnim meczu drugiej fazy grupowej mistrzostw Europy piłkarzy ręcznych. Z Chorwatami nigdy nie szło biało-czerwonym łatwo. Na poprzednich mistrzostwach Europy Polacy przegrali z tym rywalem 28:31. Tym razem jednak porażka była znacznie boleśniejsza – bo i wynik wyższy, i mecz przed własną publicznością. W trakcie boju katorgi przeżywał trener Michael Biegler, który – bez skutku - dwoił się i troił, aby odmienić losy meczu.

 

Biegler: Biorę odpowiedzialność za porażkę. Nie wiem, czy pozostanę trenerem Polski...

 

- Ciężko mi mówić o przyszłości, ale przy tej posadzie ważne są niestety efekty pracy i wyniki. Ta decyzja nie będzie zależeć ode mnie, więc pozostaje mi tylko czekać. Czas pokaże, czy pozostanę trenerem reprezentacji Polski – powiedział Biegler w rozmowie z Polsatsport.pl.

 

Najtrudniejsze chwile Michaela Bieglera z meczu z Chorwacją zobacz w materiale wideo.

 

Polecamy: Wszystkie mecze EHF EURO 2016 w kanałach: Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News oraz w IPLA TV. Sprawdź terminarz i dostęp do LIVE TUTAJ!

 

Przegapiłeś jakiś mecz? Nic straconego! Archiwum meczów oraz materiały extra znajdziesz TUTAJ!

 

seb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze