Kibice reprezentacji Polski nie tak wyobrażali sobie EHF Euro 2016. Brak awansu do najlepszej czwórki to duże rozczarowanie. Nic dziwnego, że selekcjoner Michael Biegler złożył rezygnację i po turnieju pożegna się z kadrą. Niemiec ma przed sobą jeszcze jeden mecz.
 
 
Chociaż wydaje się, że ciężko będzie wykrzesać z siebie ogień, to reprezentanci Polski zamierzają godnie pożegnać się z kibicami. - Wierzę, że uda nam się zebrać i zagrać dobry mecz o honor. Chcemy pozytywnym rezultatem zakończyć ten turniej - powiedział Karol Bielecki w rozmowie z Polsatsport.pl.
 
Wierzę, że uda nam się zebrać i zagrać dobry mecz o honor. Chcemy pozytywnym rezultatem zakończyć ten turniej, a za dzisiejsze spotkanie mogę tylko wszystkich przeprosić. Myślę, że serca nie zabrakło, ale zabrakło umiejętności, aby wygrać mecz.
 
Polska i Szwecja grały już ze sobą w tym miesiącu. Na początku roku obie drużyny zmierzyły się podczas towarzyskiego turnieju w hiszpańskim Irun. Górą byli biało-czerwoni, wygrywając 28:26. Do zwycięstwa poprowadził ich wówczas Karol Bielecki, który zdobył siedem bramek. Czy tym razem będzie podobnie?
 
Transmisja meczu Polska - Szwecja w Polsacie od 15:50 i Polsacie Sport od 15:00. Spotkanie skomentują Marcin Muras i Michał Świrkula.