Reichmann dla Polsatsport.pl: O finale nawet nie marzyliśmy

Piłka ręczna

Naszym pierwszym celem był awans do kolejne rundy. Z meczu na mecz graliśmy jednak coraz lepiej i dziś widać, że jesteśmy bardzo dobrą drużynę. Każdy z nas na parkiecie zostawia swoje maksimum – powiedział w rozmowie z Polsatsport.pl bohater reprezentacji Niemiec i zawodnik Vive Tauron Kielce Tobias Reichmann.

Szymon Rojek: Z Norwegią zagraliście świetny mecz. Pan trafił do bramki rywali aż dziesięciokrotnie! Ale chyba każdy reprezentant Niemiec, ale także Norwegii, zasłużył dziś na ciepłe słowa.

 

Tobias Reichmann: Na pewno tak. Walczyliśmy na całego. To niesamowite, jak graliśmy. Chcę podziękować wszystkim kolegom.

 

Auf Wiedersehen… Ostatnie chwile Bieglera z polską kadrą

 

Dla Pana awans do finału to zaskoczenie? Szczególnie biorąc pod uwagę kontuzje, które was prześladowały?

 

Duże zaskoczenie. Naszym pierwszym celem był awans do kolejne rundy. Z meczu na mecz graliśmy jednak coraz lepiej i dziś widać, że jesteśmy bardzo dobrą drużynę. Każdy z nas na parkiecie zostawia swoje maksimum. Z awansu do finału możemy być bardzo, bardzo szczęśliwi.

 

Całą rozmowę z Tobiasem Reichmannem zobacz w materiale wideo.

 

Polecamy: Wszystkie mecze EHF EURO 2016 w kanałach: Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News oraz w IPLA TV. Sprawdź terminarz i dostęp do LIVE TUTAJ!

 

Przegapiłeś jakiś mecz? Nic straconego! Archiwum meczów oraz materiały extra znajdziesz TUTAJ!

Szymon Rojek, seb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze