"Gregagorz Chrinchakwik"?! Język połamany, to chyba najgorsza wymowa! (WIDEO)

Piłka nożna
"Gregagorz Chrinchakwik"?! Język połamany, to chyba najgorsza wymowa! (WIDEO)
fot. youtube.com

Nazwisko Grzegorza Krychowiaka zawsze sprawiało olbrzymie problemy zagranicznym dziennikarzom i kibicom. Z jego wymową zmierzyli się także ludzie związani ze słynnym programem "Soccer AM". Efekty są co najmniej zabawne!

Soccer AM to znany, angielski program komediowy związany z piłką nożną. Dotyczy głównie Premier League, najczęściej można w nim obejrzeć najśmieszniejsze obrazki z minionej kolejki, bo przecież ich nigdy nie brakuje. Tym razem ludzie zaangażowani w produkcję tego magazynu stanęli przed trudnym wyzwaniem: musieli wymówić imię i nazwisko podanego piłkarza. Wśród tego zaszczytnego grona pojawiło się dwóch Polaków!

 

Krychowiak podpadł Komisji Przeciw Przemocy! (WIDEO)

 

Na pierwszy ogień poszedł Jakub Błaszczykowski. Skrzydłowy Borussii Dortumund, który jest wypożyczony do Fiorentiny, sprawił ogromne problemy przepytywanym. Może właśnie dlatego w niemieckim klubie na koszulce miał napis "Kuba"... Po kilkunastu sekundach uczestnicy musieli spróbować zmierzyć się z nazwiskiego Grzegorza Krychowiaka. Niektórzy byli całkiem blisko, lecz w końcu jedna osoba zaskoczyła:

 

Gregagorz Chrinchakwik - taki zwrot wywołał chyba uśmiech na twarzy każdego Polaka.

 

Poza tym w quizie pojawili się tacy zawodnicy jak Ilkay Guendogan, Pierre Emerick-Aubameyang czy... Billy Ketkeophomphone - snajper Angers.

 

 

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze