Małysz: Stoch i Kruczek się pogubili

Inne
Małysz: Stoch i Kruczek się pogubili
fot. PAP

Adam Małysz, tak jak wielu kibiców, nie jest zadowolony z występów polskich skoczków narciarskich w bieżącym sezonie. Na swoim oficjalnym profilu na Facebooku zabrał głos w sprawie formy Kamila Stocha i pracy Łukasza Kruczka.

Małysz nie był zachwycony tym, co zobaczył podczas sobotniego konkursu w Sapporo. "Nie wiem do końca jak skomentować skoki Kamila. Nie powiem, że nie jest w formie, że liczyłem, że po Zakopanem będzie już tylko lepiej, bo niestety tak po prostu nie jest... Wygląda na to, że Kamil chyba się trochę pogubił. Pogubił się też Łukasz i sztab szkoleniowy i najgorsze, że nikt chyba do końca nie wie, co jest grane" - napisał 38-latek.

 

Fannemel zwyciężył w Sapporo. Kot najlepszy z Polaków

 

Według legendarnego polskiego skoczka narciarskiego cała kadra A spisuje się poniżej swoich możliwości. "Tak jak trenerzy, ja też sądziłem, że po ostatnich konkursach w Zakopanem będzie dobrze, ale okazuje się, że przyczyn tej sytuacji jest więcej i cały czas mamy wiele znaków zapytania. Gdy skacze się konkurs za konkursem, to nie ma za bardzo czasu na analizę i trening, a tu naprawdę przydałoby się wszystko na spokojnie przeanalizować, bo nie tylko Kamil, ale cała kadra A skacze poniżej swoich możliwości" - dodał Małysz.

 

 

Trochę spóźniony komentarz, bo oglądałem do 4 skoki ;) Widzieliście? Był to dosyć loteryjny konkurs - Słoweńcy tym razem...

Posted by Adam Małysz on 31 styczeń 2016

 

W Sapporo najlepiej wypadli Maciej Kot i Stefan Hula, zajmując 13. i 14. miejsce. Najgorzej wypadł Stoch, zajmując 41. miejsce, przez co nie zakwalifikował się do drugiej serii.

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze