Norwegia - Chorwacja: Transmisja w Polsacie Sport i Polsacie Sport News

Piłka ręczna

Mecz Norwegia - Chorwacja przesądzi, która z tych drużyn zajmie trzecie miejsce na EHF Euro 2016. Obie drużyny grały już ze sobą na tym turnieju. Jak wypadnie ich rewanż? Transmisja meczu o trzecie miejsce Norwegia - Chorwacja w Polsacie Sport i Polsacie Sport News.

Norwegia przegrała po dogrywce półfinał z Niemcami 33:34. Już po meczu doszło do sporego zamieszania, bo Skandynawowie domagali się weryfikacji wyniku, gdyż pod koniec na boisku przebywało zbyt wielu niemieckich zawodników. Ostatecznie, w sobotę, protest wycofano. W meczu Hiszpania - Chorwacji takich kontrowersji nie było. Pogromcy Polaków przegrali 29:33.

 

Frankowski: Występami szczypiornistów żyła cała Polska

 

Reprezentacja Norwegii zapomniała już o tym, co wydarzyło się w półfinale z Niemcami. - To przecież nasza praca. Jesteśmy profesjonalistami. Teraz chcemy wywalczyć brązowy medal. Jeszcze nigdy go nie zdobyliśmy. Jesteśmy więc szczęśliwi i damy z siebie wszystko - powiedział trener Robert Hedin.

 

Norwegia i Chorwacja grały już ze sobą w pierwszej fazie EHF Euro 2016. Lepsi okazali się ci pierwsi, wygrywając 34:31.

 

Transmisja meczu o trzecie miejsce Norwegia - Chorwacja w Polsacie Sport i Polsacie Sport News. Początek o godzinie 14:00. Mecz skomentują Szymon Rojek i Piotr Przybecki.

 

Polecamy: Wszystkie mecze EHF EURO 2016 w kanałach: Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News oraz w IPLA TV. Sprawdź terminarz i dostęp do LIVE TUTAJ!

 

Przegapiłeś jakiś mecz? Nic straconego! Archiwum meczów oraz materiały extra znajdziesz TUTAJ!

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze