Jackiewicz: Najpierw sparing z Kostovem, a później czas na Syrowatkę

Sporty walki

Rafał Jackiewicz (47-14-2, 22 KO) już 27 lutego w walce wieczoru gali w Radomiu zmierzy się z Stilianem Kostovem (20-4, 16 KO), a 2 kwietnia na Polsat Boxing Night stoczy rewanżowy pojedynek z Michałem Syrowatką (13-1, 4 KO). - Za dwa tygodnie skończę 39 lat i chcę sobie sprawić przyjemność na urodziny. Nie jest to pięściarz najwyższej klasy - mówi przed najbliższym pojedynkiem Jackiewicz.

Rafał Jackiewicz rozpoczął już przygotowania do najbliższej walki. Obecnie "Wojownik" przygotowuje się do pojedynku pod okiem Dariusza Giersa, a w poniedziałek odbyły się również pierwsze sparingi z Michałem Żeromińskim.

Pojedynek z Kostovem traktuję jako sparing przed walką z Syrowatką, ale będę dobrze przygotowany. Będę walczył w kategorii do 70 kilogramów, a później będę miał cztery tygodnie na treningi do rewanżu z Syrowatką - mówił Jackiewicz.

Podobnie umiejętności najbliższego rywala ocenił Janusz Pindera, który również gościł w studiu Punchera. - Możemy mówić różne rzeczy, ale jeśli chodzi o walkę z Kostovem, to Jackiewicz nie powinien mieć większych problemów w Radomiu - powiedział Pindera.

Fragment programu Puncher obejrzysz w załączonym materiale wideo!

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze