Rekowski kontra Wawrzyk na Polsat Boxing Night?

Sporty walki

Marcin Rekowski (17-2, 14 KO) może zmierzyć się z Andrzejem Wawrzykiem (31-1, 17 KO) na Polsat Boxing już 2 kwietnia. Informację przekazał obecny w studiu Punchera promotor Andrzej Wasilewski.

- Zestawienie Rekowskiego z Wawrzykiem jest możliwe i ustaliliśmy już warunki finansowe z dyrektorem Marianem Kmitą. Wszystko jest na najlepszej drodze, aby pojedynek o mistrzostwo Polski mógł się odbyć na Polsat Boxing Night - powiedział Andrzej Wasilewski.

Marcin Rekowski miał okazję wystąpić już na gali Polsat Boxing Night. Podczas ostatniej edycji "Rex" po świetnym pojedynku przegrał z Nagym Aguilerą przez nokaut techniczny w dziesiątej rundzie.

Marcin stoczył heroiczny bój z Aguilerą, ale walkę przegrał. Andrzej natomiast ma duże ambicje sportowe i zależy mu na wartościowych rywalach. Podjęliśmy decyzję z dyrektorem Marianem Kmitą, że Kraków może być odpowiednim miejscem na takie zestawienie - dodał Wasilewski.

Wawrzyk w ostatnim czasie zapisał na swoim koncie cztery zwycięstwa z rzędu. We wrześniu na gali w USA pokonał przez nokaut w trzeciej rundzie Mike'a Shepparda, a walka z Rekowskim o mistrzostwo Polski może znacznie przybliżyć jego marzenia o pojedynku o tytuł mistrza świata.

Fragment magazynu Puncher w załączonym materiale wideo!

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze