ex-Titan w G2!

E-sport
ex-Titan w G2!

Nowa drużyna będzie od teraz tworzyć dywizję Counter-Strike: Global Offensive popularnej organizacji G2 eSports. Kontrakty podpisane zostały z francusko-belgijskim zespołem, który ostatnio reprezentował barwy Titan. O całej sprawie oficjalnie poinformowała hiszpańska organizacja za pośrednictwem swoich profili w mediach społecznościowych.

Istotne zmiany zaszły na samym szczycie e-sportowej piramidy. Dziś media obiega wiadomość o tym, że G2 eSports pozyskała nową drużynę Counter-Strike: Global Offensive. Po tym, jak organizację opuścił Mikail 'Maikelele' Bill i jego kompani, którzy odeszli przed dwoma tygodniami do FaZe Clan, kontrakty podpisano z byłą dywizją Titan. Cała sprawa spotkała się z nadzwyczaj dużym entuzjazmem fanów. Nic dziwnego, bowiem francusko-belgijski zespół to według ostatniego rankingu HLTV.org jedenasta drużyna świata, a przy tym darzona dużą sympatią. Ekipa, na której czele stoi Adil "ScreaM" Benrlitom, musiała pożegnać się ze swoim byłym pracodawcą po tym, jak Titan utraciło stabilność finansową, czego powodem była między innymi afera z udziałem byłego zawodnika - Hovika "KQLY" Tovmassiana, na którego został nałożony ban przez Valve.

 

 

 

O podpisaniu kontraktów z nowym zespołem wypowiedział się Manager formacji - Jerome "NiaK" Sudries:

 

"Jesteśmy dumni i szczęśliwi mogąc ogłosić, że dołączyliśmy do G2 eSports. Organizacja ta przechodzi niesamowity rozwój w ostatnich miesiącach, co zawdzięcza przede wszystkim ciężkiej pracy osobom zarządzającym projektem, a przede wszystkim Carlosowi. Zarówno ja, jak i zawodnicy jesteśmy zwolennikami budowania długotrwałych relacji ze współpracującymi z nami ludźmi. Po przynależności do VeryGames i Titans, jest to dla nas początek nowego rozdziału, a naszym głównym celem jest, aby wrócić do na sam szczyt rankingu drużyn CS: GO, gdzie nie byliśmy obecni już zbyt długo."

 

 

Skład CS:GO G2:

 

  • Kévin "Ex6TenZ" Droolans
  • Richard "shox" Papillon
  • Edouard "SmithZz" Dubourdeaux
  • Cédric "RpK" Guipouy
  • Adil "ScreaM" Benrlitom
Wojciech Podgóski

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze