NFL: Światowe gwiazdy muzyki podczas Super Bowl

Zimowe
NFL: Światowe gwiazdy muzyki podczas Super Bowl
fot. PAP/PA
Beyonce uświetni 50. finał ligi NFL

50. finał ligi futbolu amerykańskiego NFL, który odbędzie się 7 lutego w Santa Clara w stanie Kalifornia zapowiada się nie tylko jako wydarzenie sportowe, ale i muzyczne. Zagra plejada gwiazd, m.in. Beyonce, Red Hot Chili Peppers, Metallica czy Alicia Keys.

O mistrzostwo walczyć będą Denver Broncos i Carolina Panthers. Panthers, najlepsza drużyna sezonu zasadniczego, w Super Bowl zagrają po raz drugi (w 2004 r. ulegli New England Patriots). Broncos zameldowali się w wielkim finale po raz ósmy i mają dwa mistrzostwa - w latach 1997 i 1998.

 

NBA: 17 punktów Gortata, porażka Wizards


W przerwie spotkania zaśpiewają brytyjska grupa Coldplay i Beyonce. Na stadionie w Santa Clara, który często gości występy muzyczne, pojawią sie także przed Super Bowl inni artyści, m.in. amerykański zespół pop-rockowy OneRepublic, piosenkarka Katy, raper Pharrell Williams czy piosenkarz country Hunter Hayes.

Relacje z Super Bowl przyciągają przed telewizory miliony Amerykanów. W 49. finale drużyna Patriots pokonała broniącą trofeum ekipę Seattle Seahawks 28:24, a wydarzenie zgromadziło rekordową liczbę widzów - 121 mln.

RH, PAP
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie