Cierzniak zesłany do rezerw Wisły Kraków

Piłka nożna
Cierzniak zesłany do rezerw Wisły Kraków
fot. Cyfrasport

Radosław Cierzniak został odsunięty od pierwszej drużyny Wisły Kraków. Doświadczony bramkarz będzie trenował z trzecioligowymi rezerwami. To kara za to, że podpisał kontrakt z Legią Warszawa, który będzie obowiązywał od lipca.

"Wisła Kraków SA informuje, że od dnia 4 lutego br. Radosław Cierzniak będzie trenował z II drużyną Białej Gwiazdy" - napisał klub na swojej oficjalnej stronie internetowej.

 

Od zera do milionera? Stomil Olsztyn walczy o przetrwanie

 

Chociaż nie podano powodu, dla którego przesunięto bramkarza do rezerw, to łatwo zgadnąć, że chodzi o podpisanie przez niego kontraktu z Legią Warszawa, mającego wejść w życie 1 lipca 2016 roku. Stołeczny klub chciał wykupić piłkarza już zimą, jednak krakowianie nie chcieli go sprzedać. "Wisła Kraków SA oświadcza, że Radosław Cierzniak pozostanie zawodnikiem naszego klubu co najmniej do momentu wygaśnięcia umowy" - oświadczyli.

 

32-latek rozegrał jesienią 21 meczów w Ekstraklasie, zbierając bardzo dobre recenzje. Teraz o miejsce w bramce "Białej Gwiazdy" będą walczyć Michał Buchalik i Michał Miśkiewicz.

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze