Karol 'repo' Cybulski, a więc polski zawodnik Counter-Strike: Global Offensive, który w przeszłości grał już między innymi w noMERCY oraz ESCGaming, tym razem założy koszulkę jednego z najlepszych polskich zespołów - Vexed Gaming. Zawodnik trenował z Karolem 'rallen' Rodowiczem i pozostałymi członkami składu od jakiegoś czasu, lecz dopiero dziś organizacja oficjalnie ogłosiła, że ten podpisał z nią kontrakt. Na temat dołączenia 'na stałe' do ekipy wypowiedział się sam Karol 'repo' Cybulski, a także manager drużyny — Bartosz "Gimp-ek" Słodownik.

 

Bartosz "Gimp-ek" Słodownik:


Jest nam bardzo miło ogłosić naszego piątego gracza, którym będzie Karol "Repo" Cybulski. Testowaliśmy go przez pewien czas i zdecydowaliśmy, że wpasuje się do nas idealnie. Karol jest młodym i utalentowanym graczem, który będzie musiał udowodnić wszystkim, że nasza decyzja była dobra. Zastąpienie peeta nie będzie łatwe, więc kibicujcie mu i wspierajcie go z całych sił!

 

Karol "Repo" Cybulski:

 

Jest mi bardzo miło ogłosić, że z dniem dzisiejszym dołączyłem do Vexed Gaming. Z chłopakami gram już jakiś czas, gra się nam dobrze, więc bardzo dziękuję im za danie mi szansy na grę w tak dobrym zespole. Liczę, że podołam presji nałożonej na mnie!

 

Co ciekawe, to nie jedyna zmiana w Vexed Gaminng, jaką organizacja ma dziś zamiar ogłosić. Kolejna niespodzianka ma zostać ogłoszona w ciągu najbliższych kilkudziesięciu minut i prawdopodobnie wyjaśni się, kto zajmie stanowisko trenera formacji.