N'Gapeth znowu to zrobił! Atak hakiem i... szaleńczy śmiech (WIDEO)

Siatkówka
N'Gapeth znowu to zrobił! Atak hakiem i... szaleńczy śmiech (WIDEO)
fot. youtube.com

Na prawdziwych artystów zawsze można liczyć! Earvin N'Gapeth znany jest z wielu technicznych pokazów, co pokazał w starciu z Latiną. Francuz zaprezentował jedno ze swoich firmowych zagrań, czyli atak hakiem. Reakcja po zdobyciu punkty była bezcenna!

Wśród wielu siatkarskich magików, to właśnie Francuz jest jednym z najlepszych. Jego zagrania, a także styl gry przypadłu do gustu nawet tym, którzy na co dzień nie kibicują reprezentacji Francji i DHL Modenie. I nie ma co się dziwić, bo N'Gapeth jest typem zawodnika, dla którego warto przyjść na mecz siatkówki. W starciu z Latiną przemówiły jego artystyczne umiejętności.

 

Co za akcja! Siatkarskie gwiazdy w rolach głównych (WIDEO)

 

Wystawa do lewego skrzydła, nieco za plecy N'Gapetha... Co robi Francuz? Uderza piłkę hakiem, a po chwili Modena może cieszyć się ze zdobytego punktu. Zawodnik triumfuje, a po chwili... wybucha śmiechem! Po takim punkcie radość jest jednak wskazana, bo zbyt często takich akcji się nie ogląda. No, chyba że w roli głównej występuje N'Gapeth. Wtedy możemy być pewni absolutnie wszystkiego - bez żadnych wyjątków!

 

 

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze