Ogłoszono ESL Hearthstone Legendary Series Katowice 2016

E-sport
Ogłoszono ESL Hearthstone Legendary Series Katowice 2016
@Blizzard

Cały e-sportowy świat z zniecierpliwieniem oczekuje na rozpoczęcie finałów Intel Extreme Masters w Katowicach. Organizatorzy imprezy poinformowali właśnie, że w katowickim Spodku będziemy również świadkami turnieju ESL Hearthstone Legendary Series Katowice 2016!

Jedna z najnowszych platform Blizzarda Hearthstone: Heroes of Warcraft z każdym dniem zyskuje coraz to większe uznanie społeczności e-sportowej. Popularnej karcianki, nie mogło również zabraknąć podczas tak wielkiej imprezy jak IEM Katowice! Organizatorzy eventu, poinformowali właśnie, że między 4 a 6 marca w katowickim Spodku, będziemy mogli podziwiać zawodników uczestniczących w rozgrywkach ESL Hearthstone Legendary Series Katowice 2016.

 

W zmaganiach weźmie udział ośmiu zawodników, którzy zostaną wyłonieni w internetowych kwalifikacjach. Łączne w katowickim Spodku ma zaprezentować się sześciu Europejczyków oraz dwóch graczy z Ameryki Północnej. Organizatorzy zapowiedzieli, że pula nagród w ESL Hearthstone Legendary Series Katowice 2016 wyniesie aż 10 000 dolarów!

 

Marcin Kilar
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie