Rewanż Fury - Kliczko na... jachcie?! "Byłem na tak!"

Sporty walki

Niespodziewaną informację podał "The Sun". Według informacji brytyjskich dziennikarzy rewanż między Tysonem Furym (25-0, 18 KO) a Władimirem Kliczką (64-4, 53 KO) miałby się odbyć... na jachcie! Taką propozycję miał wystosować pewien szejk.

W listopadzie 2015 roku Fury sprawił jedną z największych niespodzianek w ostatnich latach, pokonując na punkty dominatora wagi ciężkiej Władimira Kliczkę, zdobywając jednocześnie mistrzowskie pasy WBA, WBO, IBO i IBF, choć ten ostatni zdążył już oddać. Ukrainiec zagwarantował sobie jednak prawo do rewanżu.

 

Fury - Kliczko. Znamy datę rewanżu!

 

Drugie ich starcie ma się odbyć 7 maja tego roku i jakkolwiek to brzmi, mogłoby odbyć się... na jachcie! Brytyjczyk poinformował o tym angielskie media. Fury miał podobno otrzymać luksusową ofertę od bogatego szejka. - Złożył on ofertę organizacji na jego jachcie, który mógłby pomieścić 120 osób. Nie chciał telewizji i zamierzał sprzedawać bilety w cenie miliona dolarów za sztukę - opowiadał mistrz świata.

Fury przyznał też, że pomysł szejka przypadł mu do gustu ze względu na gażę, jaką miałby otrzymać.

 

Prawdopodobnie zarobiłbym więcej niż połowę ze 120 milionów dolarów, więc się zgodziłem! - powiedział. Szybko też dodał, że walka na jachcie się nie odbędzie.Abu Dhabi, Katar, Croke Park w Dublinie, Niemcy lub Wembley - to miejsca, w których może odbyć się rewanżowa walka.

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie