Daniel Lewis: Nie martwię się wynikami. Poprawimy jakość i jedziemy!

Siatkówka
Daniel Lewis: Nie martwię się wynikami. Poprawimy jakość i jedziemy!
fot. PAP

– W najbliższym czasie będziemy starać się po prostu poprawić jakość naszej gry, damy zagrać przeciwnikom i czekając na ich błędy, będziemy robić wszystko, by wykonywać swoje akcje na sto procent – powiedział libero przedostatniego w Pluslidze BBTS-u Bielsko-Biała, Daniel Lewis.

– Za każdym razem, kiedy przegrywa się tak wiele spotkań, to bardzo wpływa to na umysły poszczególnych ogniw. Żeby ochronić swój, staram się nie martwić wynikami i rozmieszczeniem w tabeli, lecz tym, jak w następnej akcji będę mógł pomóc zespołowi w zdobyciu kolejnego punktu - zdradza Kanadyjczyk.

 

Winiarski: To nie jest moment, żeby kończyć ze sportem


– Teraz przez Puchar Polski mamy przerwę w lidze i jeśli ją mądrze wykorzystamy, najdziemy czas zarówno na odpoczynek od siatkówki, jak i treningi – od mniej do bardziej intensywnych na koniec pauzy. Po tych dwóch tygodniach ćwiczeń będziemy naprawdę przygotowani do tego, żeby znów wystartować, tym razem w końcówkę sezonu, z nową energią. Wszyscy oddychamy, wciąż żyjemy, więc nie będziemy panikować, ponieważ mamy przed sobą jeszcze wiele meczów - dodaje.

Jak dotąd Będzi przegrał aż 11 meczów w lidze... Nie będzie łatwo.

RH, Siatka.org

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze