Gacek oberwał w głowę! Atomowe uderzenie atakującego Czarnych

Zack La Cavera był jednym z wyróżniających się aktorów ćwierćfinału Pucharu Polski pomiędzy Cerrad Czarnymi Radom i Lotosem Treflem Gdańsk. To w dużej mierze dzięki znakomitej postawie atakującego siatkarze z Radomia zdołali doprowadzić do tie-breaka. W jednej z akcji piątego seta jego potężne uderzenie boleśnie odczuł libero gdańszczan Piotr Gacek.

W piątym secie spotkania Cerrad Czarni Radom - Lotos Trefl Gdańsk, przy stanie 6:8 doszło do długiej wymiany. Po efektownej obronie Piotra Gacka piłka trafiła na stronę radomian, Zack La Cavera ponowił atak, posłał w kierunku rywali potężną bombę, która niemal zwaliła z nóg libero Lotosu Trefla. Po chwili Amerykański atakujący przeprosił rywala za to zagranie.

Puchar Polski: Lotos wygrał wojnę nerwów

Siatkarze Cerrad Czarnych Radom przegrali po niezwykle emocjonującym meczu z Lotosem Treflem Gdańsk 2:3 (18:25, 21:25, 25:22, 25:22, 13:15). Gdańszczanie zmierzą się w sobotnim półfinale z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle.