Imperio Multimedia z zespołem CS:GO

E-sport
Imperio Multimedia z zespołem CS:GO

Jedna z największych portugalskich firm mających w swej ofercie sprzęt komputerowy - Imperio Multimedia, zapowiedziała, że już wkrótce będziemy mogli obserwować poczynania jej nowej drużyny Counter-Strike: Global Offensive, która będzie rywalizowała właśnie pod szyldem tej marki.

Interesujące wieści dobiegają z Portugalskiej sceny Counter-Strike: Global Offensive. Jedna z największych w tamtym regionie marek związanych z branżą IT postanowiła poszerzyć swoją działalność i zainwestować w Gaming. Chodzi o Imperio Multimedia, a więc firmę mającą w swojej ofercie sprzęt komputerowy. Wiadomo już, że wkrótce będziemy mogli śledzić poczynania nowej dywizji Counter-Strike: Global Offensive grającej pod szyldem marki. Całą sytuacja bardzo przypomina tę z naszego rodzimego podwórka, gdzie w podobny sposób projekty Gamingowe realizuje ALSEN.

 

Kilka tygodni temu ogłoszono, że pierwszym członkiem nowej drużyny będzie Ruben "Rub3nix" Santos, który wcześniej związany był z K1CK. Nieco później zapowiedziano przyjęcie kolejnych zawodników, a więc duetu Tiago "marq" Marquesa oraz Fabio "zneiL" Vasconcelosa, którzy w przeszłości przynależeli do AlienTech. Czwartym zaprezentowanym graczem okazał się Joel "gax" Meira, który od Listopada 2015 roku pozostawał w stanie nieaktywności. Piąte, ostatnie miejsce w zespole zapełnił natomiast Humberto "SOULZOR" Monteiro, który wcześniej reprezentował barwy For The Win eSports.

 

 

Skład Imperio Multimedia CS:GO prezentuje się następująco:

 

  • Ruben "Rub3nix" Santos
  • Tiago "marq" Marques
  • Fábio "zneiL" Vasconcelos
  • Joel "gax" Meira
  • Humberto "SOULZOR" Monteiro

 

Wojciech Podgórski

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze