Radio Polsatsport.pl: Polscy piłkarze w końcu decydują o sile europejskich klubów

Piłka nożna
Radio Polsatsport.pl: Polscy piłkarze w końcu decydują o sile europejskich klubów
fot.Polsat Sport

O jubileuszowej gali Tygodnika Piłka Nożna rozmawiali w radiowej audycji Polsatsport.pl dyrektor ds. sportu telewizji Polsat Marian Kmita, jego zastępca Paweł Wójcik i prowadzący dyskusję Przemysław Iwańczyk. Całej audycji posłuchaj tylko u nas!

Jubileuszowa gala Tygodnika Piłka Nożna odbędzie się już w sobotę. Nagrody zostaną przyznane w pięciu kategoriach. Po raz pierwszy w historii wyróżniona zostanie najlepsza polska piłkarka. Murowany faworytem do zgarnięcia nagrody dla piłkarza jest Robert Lewandowski, ale kapitan reprezentacji Polski ma godnych konkurentów w osobach Grzegorza Krychowiaka, Łukasza Fabiańskiego, Kamila Glika oraz Arkadiusza Milika.

 

Radio Polsatsport.pl: Puchar Polski to starcie Wielkiej Szóstki!

 

Gala Tygodnia Piłka Nożna była głównym tematem radiowej audycji Polsatsport.pl. - Nie odkryjemy Ameryki mówiąc, że to Robert Lewandowski jest zdecydowany faworytem do zgarnięcia tej nagrody. W plebiscycie Przeglądu Sportowego napastnik Bayernu Monachium zdetronizował przedstawicieli innych dyscyplin i to w takim roku kiedy nie zdobyliśmy medalu wielkiej imprezy piłkarskim. Sam awans na Euro 2016 wystarczył, żeby Lewandowski został najlepszym polskim sportowcem. Co do reszty piłkarzy to Grzegorz Krychowiak zbliża się do poziomu gwiazdy Bayernu. Fabiański, Glik oraz Milik również są wiodącymi postaciami nie tylko w reprezentacji, ale również w drużynach klubowych - ocenił Marian Kmita, dyrektor ds. sportu telewizji Polsat.

 

Takiego piłkarza jak Robert Lewandowski dawno w Polsce nie było. To prawdziwy idol na miarę innych polskich napastników sprzed dekad Lato czy Lubańskiego. Hiszpańskie media informowały, że wielki Real Madryt oferował za Polaka aż 98 milinów euro. To pokazuje, kim obecnie jest Lewandowski w dzisiejszym świecie piłki nożnej. Ponad to kibice Borussii Dortmund uznali przyjście „Lewego” do ich klubu za drugi transfer w historii dortmundczyków – stwierdził dziennikarz Polsatu Sport i zastępca Mariana Kmity Paweł Wójcik.

 

Całej audycji Polsatsport.pl o jubileuszowej gali Tygodnika Piłka Nożna posłuchaj tylko u nas!

Redakcja, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze