Półfinał PP: Asseco Resovia - PGE Skra. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka

Asseco Resovia Rzeszów kontra PGE Skra Bełchatów. Tego starcia nie trzeba reklamować żadnemu fanowi siatkówki. Dwie najlepsze drużyny ostatnich lat staną w szranki w półfinale Pucharu Polski i po raz kolejny mogą stworzyć niesamowite widowisko. Transmisja spotkania Asseco Resovia - PGE Skra od 17:30 w Polsacie Sport.

Już 11 lat trwa dominacja dwóch wielkich klubów na polskiej scenie siatkówki. W ciągu tego okresu Skra sięgała po mistrzostwo Polski 8 razy, a jej rywalka z Rzeszowa trzykrotnie zakładała koronę na swoją głowę. Asseco Resovia w swojej najnowszej historii nie ma jednak jeszcze Pucharu Polski - rzeszowianie trzy razy grali w finale rozgrywek, ale zawsze ostatecznie przełykali gorycz porażek. Co innego Skra, która od 2005 roku aż 6 razy wznosiła w górę cenny puchar.

Półfinał Pucharu Polski: ZAKSA - Lotos Trefl. Transmisja w Polsacie Sport

W tegorocznym półfinale możemy się spodziewać niesamowitego widowiska, tym bardziej, że obie ekipy w ćwierćfinałach specjalnie nie nadwyrężyły swoich sił. Najpierw Asseco Resovia odprawiła z kwitkiem GKS Katowice wygrywając 3:0, a następnie bełchatowianie w takim samym stosunku pokonali SMS PZPS Spała. Konia z rzędem temu, kto trafnie wytypuje zwycięzcę boju o finał.

Spotkanie Asseco Resovia - PGE Skra o 17:30 w Polsacie Sport. Komentują Tomasz Swędrowski i Wojciech Drzyzga.

psl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze