Polsat Boxing Night: Masternak wystąpi na gali w Krakowie! Znamy rywala Polaka

Sporty walki

Mateusz Masternak (36-4, 26 KO) zmierzy się z Erikiem Fieldsem (24-3, 16 KO) na gali Polsat Boxing Night, która odbędzie się 2 kwietnia w krakowskiej Tauron Arenie. Informację w wywiadzie przekazał Marian Kmita, Dyrektor ds. Sportu Telewizji Polsat, a potwierdził ją prowadzący program Puncher Artur Łukaszewski.

Eric Fields na swoim koncie ma aż 24 zwycięstwa, z których aż szesnaście zakończył przed czasem. Amerykanin w swojej karierze przegrał tylko z Olą Afolabim, Ilungą Makabu oraz niepokonanym Yunierem Dorticosem.

 

Kulisy treningu Tomasza Adamka. "Jest 60% lepszy niż zwykle!"

 

- Wszystko zależy od tego w jakiej formie przyjedzie Fields. Przed czasem skończył go Makabu, ale to wcale nie będzie łatwy rywal dla Polaka - mówił Janusz Pindera.

Dla Mateusza Masternaka będzie to pierwszy pojedynek w Polsce od 2011 roku i wygranej walce z Carlem Davisem. Od tamtej pory polski pięściarz zapisał na swoim koncie szesnaście występów i m.in. przegraną walkę o pas mistrza Europy z Tonym Bellew.

 

- Po wielu latach Mateusz powróci do Polski i w trudnym okresie chcemy podać mu pomocną dłoń. W przeszłości walczył już na Polsat Boxing Night w 2009 roku, kiedy pokonał Łukasza Janika - powiedział Marian Kmita, Dyrektor ds. Sportu Telewizji Polsat.

Wypowiedź Dyrektora ds. Sportu Telewizji Polsat obejrzyj w załączonym materiale wideo!

 

 

Jest, jest, jest!!!!Polsat Boxing Night!!!!W końcu boksuję dla Was, w domu!!!Cieszę się jak dziecko!!!!!Pokażcie, że się cieszycie ze mną!!!!

Posted by Mateusz Masternak on 8 luty 2016
mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze