Puncher Extra Time na Polsatsport.pl!

Sporty walki
Puncher Extra Time na Polsatsport.pl!
fot. Polsat Sport

Mamy poniedziałek, więc czas na kolejny odcinek magazynu sportów walki Puncher! Gośćmi Artura Łukaszewskiego będą Maciej Sulęcki, Tomasz Babiloński i Janusz Pindera. Dziś w programie królował będzie więc boks, a co za tym idzie: przygotowania do Polsat Boxing Night i chociażby gala w Legionowie.

2 kwietnia czeka nas kolejna edycja Polsat Boxing Night, na której zobaczymy między innymi Tomasza Adamka - sprawdzimy więc, jak "Góral" szlifuje swoją formę w Osadzie Śnieżka pod okiem Rogera Bloodwortha i Jakuba Chyckiego. Wcześniej jednak, bo 20 lutego czeka nas gala Power Punch w Legionowie, gdzie w walce wieczoru zmierzą się Krzysztof Zimnoch i Mike Mollo. Jak zaprosi nas na nią Tomasz Babiloński?

Kulisy treningu Tomasza Adamka. "Jest 60% lepszy niż zwykle!"

O najbliższych tygodniach w świecie boksu porozmawiamy także przez pryzmat historii Macieja Sulęckiego i jego decyzji o wyjeździe do Stanów Zjednoczonych wzorem Artura Szpilki. "Striczu" za oceanem stoczył już trzy wygrane walki, a w połowie stycznia w Barclays Center znokautował Derricka Findleya. Wspomnimy również o lidze WSB i występach Polskiej Husarii.

Prowadzący: Artur Łukaszewski
Goście: Maciej Sulęcki, Janusz Pindera, Tomasz Babiloński


Transmisja Punchera od 20:00 w Polsacie Sport News.

 

Po zakończeniu programu Puncher Extra Time na Polsatsport.pl!

ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze