Messi, Ronaldo i "Lewy" mogą się schować. One z piłką zrobią dużo więcej!

Inne
Messi, Ronaldo i "Lewy" mogą się schować. One z piłką zrobią dużo więcej!
fot. YouTube

Miliony ludzi na świecie zachwycają się panowaniem nad piłką, jakie prezentują najlepsi piłkarze świata. Tymczasem gimnastyczki artystyczne z piłką potrafią wyczyniać cuda, o których Lionelowi Messiemu, Cristiano Ronaldo czy Robertowi Lewandowskiemu się nawet nie śniło. To wykracza poza granice wyobraźni!

Gimnastyczki artystyczne biorące udział w rywalizacji seniorskiej muszą opanować układy z czterema przyborami: obręczą, maczugami, wstążką i piłką, jednak występy z tym ostatnim przyborem budzą największy zachwyt płci przeciwnej. Nie ma się co dziwić, one z piłka potrafią zrobić dużo, dużo więcej niż piłkarze.

 

Szczęsny uczył innych języka chińskiego! (WIDEO)

 

Rosjanki, które zdominowały gimnastykę artystyczną na świecie, zaprezentowały swoje układy na sezon 2016. Oto dwa z nich.

 

 

 

Dina Averina to w tym momencie w Rosji mniej więcej numer pięć. Na wyjazd na igrzyska raczej nie ma większych szans. Najlepsze z najlepszych swoje kompozycje na 2016 rok dopiero zaprezentują podczas pierwszych w tym roku zawodów Grand Prix, które w dniach 20-22 lutego odbędą się w Moskwie.

Aleksandra Szutenberg, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze