Piłkarskie porachunki! Pobił młodszego kolegę z zazdrości o dziewczynę

Piłka nożna
Piłkarskie porachunki! Pobił młodszego kolegę z zazdrości o dziewczynę
fot. rsi.ch

Zawodnik szwajcarskiego FC Chiasso został zawieszony przez klub. Powód? Piłkarz zawuażył byłą dziewczynę z innym mężczyzną, więc… rzucił się na niego z pięściami! Michele Monighetti był na tyle agresywny, że jego ofiara trafiła do szpitala z poważnymi obrażeniami twarzy.

Podczas imprezy karnawałowej w Ticino Monighetti bawił się wraz z trójką znajomych. Sytuacja rozwinęła się jednak nie po jego myśli, bo… zauważył swoją byłą dziewczynę rozmawiającą z innym mężczyzną. 24-latek nie wytrzymał i zaatakował go, skutkiem czego młody mężczyzna trafił do szpitala z obrażeniami twarzy. Poszkodowany jest reprezentantem Szwajcarii do lat dziewiętnastu.

Piękna sztangistka zwymiotowała na zawodach. Teraz się z tego śmieje (WIDEO)

Siostra poszkodowanego mężczyzny przyznała, że cała sytuacja wydaje jej się absurdalna: "Nie wierzę, że to wszystko stało się tylko dlatego, że mój brat rozmawiał z jego byłą dziewczyną". Klub FC Chiasso zawiesił swojego zawodnika aż do momentu wyjaśnienia sprawy - dopuszczają do siebie także myśl, że będzie musiał przedwcześnie zawiesić współpracę z zawodnikiem. Klub zdecyduje o ewentualnej karze, gdy pozna dokładne zarzuty wobec piłkarza.

ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze