Losowanie drabinki eliminacji odbędzie się w dziś późnym wieczorem, gdy upłynie termin zgłoszeń do kwalifikacji. Szczegółowy program gier i drabinka będzie wówczas dostępna na stronie www.wroclawopen.com.

 

ATP w Marsylii: Janowicz zrezygnował z występu

 

Eliminacje zostaną rozegrane w hali tenisowej AZS, obok hotelu GEM (ul. Jana Baudouina de Courtenay 16). Turniej główny, którego losowanie odbędzie się natomiast w sobotę, rozpocznie się w poniedziałek w hali Orbita (ul. Wejherowska) i potrawa do niedzieli 21 lutego. Przypominamy, że wstęp na wszystkie pojedynki turnieju jest bezpłatny.

 

Z pewnością warto pojawić się w hali AZS, bo wśród tenisistów startujących w eliminacjach, mogą być prawdziwe perełki. W ubiegłym roku Bośniak Mirza Basic rozpoczął zmagania we Wrocław Open od kwalifikacji, a zakończył dopiero na finale turnieju głównego. W tegorocznej edycji będzie jednym z rozstawionych graczy. Z kolei w 2005 roku, Czech Robin Vik po przejściu eliminacji… wygrał cały turniej.

 

Drabinka eliminacji i szczegółowy program gier na sobotę znajdzie się na stronie www.wroclawopen.com, jak tylko przekaże ją organizatorom Supervisor turnieju z ramienia ATP.

 

Transmisje półfinałów i finału Wrocław Open 2016 na sportowych antenach Polsatu.