Polskie drużyny za burtą APM Season 2

E-sport
Polskie drużyny za burtą APM Season 2

Dwie polskie drużyny biorące udział w rozgrywkach Acer Predator Masters Season 2 Finals nie zdołały dotrzeć do wielkiego finału. Wczoraj po derbowym meczu z zawodami pożegnali się reprezentanci Vexed Gaming. Dziś po przegranej z E-frag.net ich los podzielili Polacy z Lounge Gaming.

W rozgrywkach Acer Predator Masters Season 2 Finals udział wzięły dwie czołowe polskie formacje Counter-Strike: Global Offensive - Vexed Gaming oraz Lounge Gaming. Pierwsza z nich została wyeliminowana w rozgrywanym wczoraj bratobójczym pojedynku, który nie bez powodu nazywany był polskimi debrami CS:GO. Lepsi okazali się Polacy grający pod szyldem CSGL, po zwycięstwach 16-10 na de_mirage oraz 21-18 na rozstrzygającej lokacji de_cobblestone. Problemy pojawiły się na drugiej mapie - de_train, gdzie Karol 'rallen' Rodowicz i spółka zdołali osiągnąć rezultat 16-6.

 

Reprezentanci Lounge nie cieszyli się jednak długo z uczestnictwa w zawodach. Dziś stoczyli oni batalię w półfinale drabinki z Bułgarskim E-frag.net. Przed rozpoczęciem na papierze to Polacy wydawali się być faworytami. Rzeczywistość zweryfikowała jednak, kto jest lepszy. Najpierw na de_cache po bardzo wyrównanym pojedynku Paweł 'innocent' Mocek i jego koledzy przegrali 16-14. Na kolejnej mapie mimo dobrego startu i prowadzenia 8-7 do przerwy, po zmianie stron biało-czerwoni nie zgarnęli ani jednego punktu. To oznaczało, że podobnie jak ich rodacy z Vexed, muszą wypaść za burtę turnieju.

Wojciech Podgórski
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie