Włoski siatkarz... oberwał monetą w głowę! Kibice nie wybaczyli zdrady

Siatkówka
Włoski siatkarz... oberwał monetą w głowę! Kibice nie wybaczyli zdrady
fot. volleyball.ir

Valerio Vermiglio, czyli włoski rozgrywający Paykan Teheran padł ofiarą fatalnego zachowania irańskich kibiców. Spotkania jego zespołu z Szahrdari Urmia VC zawsze wywołują wielkie emocje i kontrowersje, a przecież sezon temu ubierał barwy drugiego z zespołów... Rzucona z trybun moneta trafiła go w głowę, przez co Włoch nie chciał kontynuować spotkania.

Te spotkania na szczycie irańskiej Super Ligi to zwykle pojedynki podwyższonego ryzyka. Tym razem goście z Teheranu ulegli z Urmią 1:3, przez co stracili przewagę w tabeli nad rywalem, jednak niestety najważniejszym punktem meczu był fatalny incydent, który spotkał zawodnika gości, Valerio Vermiglio.

Super Saiyanie z Modeny! N'Gapeth i spółka oglądali "Dragon Ball"?

37-letni włoski rozgrywający, ktory na swoim koncie ma występy w wielu europejskich potęgach (Lube Macerata, Zenit Kazań), jednak ostatnie lata kariery związał z siatkówką irańską. Na swoim koncie ma 308 występów w reprezentacji Włoch w latach 1999-2007. Sezon 2014-2015 spędził w barwach Szahrdari, zaś przed startem obecnych rozgrywek przeniósł się właśnie do odwiecznego rywala - Paykanu.

Kibice okazali się bezlitośni i podczas jednego z punktów... zaczęli rzucać z trybun monetami! Głównym celem okazał się Vermiglio, który oberwał w głowę i zszokowany padł na parkiet. Włoch nie chciał wrócić na boisko, a sędziowie próbowali przerwać spotkanie, jednak oficjele obserwujący mecz podjęli decyzję o wznowieniu gry.Oba zespoły mogą spotkać się ponownie w półfinałach, co ponownie może postawić stan irańskiej siatkówki na baczność.

ch, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie