ESL Pro League: Team Dignitas lepsze od Virtus.pro

E-sport
ESL Pro League: Team Dignitas lepsze od Virtus.pro
@ESL

Kolejne porażki na swoim koncie w rozgrywkach ESL Pro League odnotowują zawodnicy Virtus.pro. Polacy przegrali w wczorajszych spotkaniach drugiej kolejki tych prestiżowych rozgrywek z dobrze dysponowanymi zawodnikami Team Dignitas.

Fani Virtus.pro w dalszym ciągu czekają na pierwsze zwycięstwo swoich ulubieńców w rozgrywkach ESL Pro League Season 3. Polacy wczorajszej nocy zmierzyli się z duńskim Team Dignitas, rozpoczynając tym samym swój udział w drugiej kolejce tych prestiżowych rozgrywek.

 

Spotkanie rozpoczęło się na de_mirage, na którym gracze Virtus.pro rozpoczęli po stronie terrorystów. Teoretycznie trudniejsza przeprawa, zaowocowała jedynie czterema punktami na koncie Polaków, którzy po zmianie stron, mieli możliwość odrobienia strat. Niestety, przegrana runda pistoletowa przekreśliła ich szansę na zwycięstwo w tym meczu. Spotkanie zakończyło się wynikiem 16:5 dla Team Dignitas.

 

Druga mapa to de_overpass, na której widzieliśmy już zupełnie inny obraz gry w wykonaniu Polaków. Virtus.pro walczyło z Team Dignitas jak równy z równym, a wymiany punkt za punkt z pewnością doprowadzały nie jednego z fanów polskiego zespołu do szybszego bicia serca. Niestety, zabrakło szczęścia i ostatecznie to duńska formacja sięgnęła po zwycięstwo wynikiem 16:14.

Marcin Kilar
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie