Z modelingu do kulturystyki. Larissa Reis podbija świat!

Inne
Z modelingu do kulturystyki. Larissa Reis podbija świat!
fot. Instagram

Kiedyś spacerowała po wybiegu, w 2003 roku gościła na okładce Playboya, dziś nakłada na siebie grube warstwy bronzera. Świat kulturystyki stanął u stóp Larissy Reis.

Była playmate i modelka fitness od 2005 roku bierze udział w zawodach. Ma na koncie trzy zwycięstwa (South American Championship, Brazilian Championship, Atlantic City Pro), a niedawno zaczęła podróżować po świecie reklamując suplementy firmy Nutrex Research.

 

Brazylijka opisuje dla fanów swoje wrażenia. Daje rady, jak ćwiczyć, jak się odżywiać. To taka hybryda Roberta Burneiki i Ewy Chodakowskiej, tyle że w skali globalnej. Słyszysz kulturystyka - myślisz Larissa Reis.

 

Ale 36-latka ma jeszcze inne pasje. Słynie z miłości do sportów ekstremalnych, amatorsko uprawia boks, jiu-jitsu i pływanie. Wszystko to znajduje odbicie na jej niesamowicie wysportowanym ciele. Zobaczcie sami:

 


Brazylijka postawiła sobie jeden cel: zachęcić ludzi do uprawiania sportu. Poza swoją działalnością kulturystyczno-reklamową, prowadzi jeszcze restaurację Protein House, w której - jak sama nazwa wskazuje - nie uświadczymy cheeseburgera. Reis pragnie odmienić świat.

 

Więcej jej zdjęć obejrzysz na drugiej stronie.

RH, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie