Śmiech przez łzy: N'Gapeth oberwał serwisem rodaka! (WIDEO)

Siatkówka

Kevin Le Roux to jeden z najlepiej zagrywających siatkarzy świata. Francuski środkowy miał ostatnio zmierzyć się z rodakiem z DHL Modeny: Earvinem N'Gapethem. Przyjmujący tym razem na własnej skórze odczuł atomową zagrywkę rodaka - dwie kolejne zagrywki wyrzucił w aut, a we znaki dała mu się szczególnie ta druga. N'Gapetha aż wcisnęło w parkiet, a wszystko skwitował... śmiechem!

DHL Modena zagrała jeden z gorszych meczów w tym sezonie: Włosi dostali lanie w Ankarze z tamtejszym Halkbankiem aż 0:3. Michał Kubiak i spółka dali przyjezdnym lekcję siatkówki, a swojego dnia nie miał także lider Żółtych, Earvin N'Gapeth. Francuski przyjmujący musiał przyjąć piekielnie mocną zagrywkę swojego rodaka Kevina Le Roux - piłki nie udało się opanować, a środkowy na swoim koncie zapisał kolejnego asa.

III m górą! Bartosz Bednorz nie zawiódł olsztyńskich uczniów! (WIDEO)

Jak N'Gapeth skwitował dwa kolejne nieudane przyjęcia zagrywek Le Roux? Szerokim uśmiechem! Możemy tylko przypuszczać, że w końcowym rozrachunku musiał być to śmiech przez łzy, bowiem zespół z Włoch na tle Halkbanku był kompletnie bezradny.


Zagrywki Kevina Le Roux "nie do przyjęcia" i śmiech N'Gapetha w załączonym materiale wideo.

ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze